Historische Vereniging Midwoud-Oostwoud
www.hvmo.nl
E/ info@hvmo.nl

Redactie adres
Ditty de Wolf
Pieter Wariuslaan 155
1679 XJ Midwoud
T/ 0229-201027
E/ redactie@hvmo.nl

Excursie adres
Melchior Luitwieler
Dr. C.J.K. van Aalstweg 35
1625 NV Hoorn
T/
E/ melchior.luitwieler@hvmo.nl.nl

Website
Voor opmerkingen over de website kunt u zich richten tot Roelof Jan Zilver
E/ roelof-jan.zilver@hvmo.nl

Voorzitter
André de Vries
Goudsmidsstraat 34
1624 VL Hoorn
T/ 0229-218133
E/ voorzitter@hvmo.nl

Secretariaat
Nico Timmerman
Midwouder Dorpsstraat 47
1679 GC   Midwoud
T/ 0229-202149
E/ secretaris@hvmo.nl

Penningmeester
Paul Tameling
Pletering 25
1678 HL Oostwoud
T/ 0229-201297
E/ penningmeester@hvmo.nl

Ledenadministratie
Sonja Bruin
Dorpsstraat 29
1678 HG Oostwoud
T/ 0229-201186
E/ ledenadministratie@hvmo.nl

 

Bestuurslid
Henk Steenman
Minnewei 5E
1679 GW Midwoud
T/ 0229-755221
E/ henk.steenman@hvmo.nl

Bestuurslid
Kees Over
Vereweg 17
1671 PD  Medemblik
T/ 0229-202278
E/ kees.over@hvmo.nl

Bestuurslid
Roelof Jan Zilver
Nijenburg 15
1613 LB  Grootebroek
T/ 0228-521710
E/ roelof-jan.zilver@hvmo.nl